TRYS BŪDAI GERAI ŽVEJYBOS VIETAI RASTI

TRYS BŪDAI GERAI ŽVEJYBOS VIETAI RASTI

Daugelis mąstančiu ir sėkmingų žvejų seniai suprato, kad yra kai kas svarbiau uz paslaptingus bei stebuklingus masalus, brangius žvejybinius įrankius ir elektroniką. Sukauptos žinios apie norimą pagauti žuvį, jos sezoninį ir paros judejimą, maitinimosi įpročius, geriausiai toleruojamą vandens temperaturą, vandenyje esančio deguonies kiekį bei kita ne mažiau svarbi informacija leis lengviau išsiaiškinti, kur žuvies ieskoti. Bet kaip tas vietas rasti? Man žinomi trys dažniausiai Lietuvoje naudojami būdai gerai žvejybos vietai rasti.

Skaityti plačiau
TRUMPAI APIE GPS/ECHOLOTUS

TRUMPAI APIE GPS/ECHOLOTUS

Sparčiai brangstant šiuolaikinei žvejybos elektronikai ir didėjant pasirinkimui, daugelis iš mūsų užduodame sau klausimus: kurį prietaisą pasirinkti, kuris iš jų geresnis?

Skaityti plačiau
MATYK NEMATOMA-KAS?

MATYK NEMATOMA-KAS?

Kiek kartų ne vienas iš mūsų, būdami prie vandens telkinių, bandėme įsivaizduoti jų dugno reljefą, mintyse sujungdami vizualiai virš vandens matomas kranto ir echolote stebimo dugno ypatybes į vieną bendrą piešinį. Skamba komplikuotai, ar ne? Kaip nors trumpam nusausinti vandens telkinį, kad galėtume padaryti dugno reljefo nuotrauką? Kaip pamatyti nematomą?

Skaityti plačiau